Franchaise

Kliko ne video :  

KONTAKT

Lidhuni drejtpërdrejt me Drejtorin e Franchise:

Dr. Rrezart Lahi – [email protected] – Phone-48   + 355 69 54 82 582

SISTEMI I FILIALIT

Qellimi i INFINITI OFFICE eshte te jete i pranishem ne cdo qytet te Shqiperise, Kosoves, Maqedonise, Malit te Zi, Serbi e Kroaci permes emrit, produkteve dhe standarteve qe sjell.

INFINITI OFFICE  eshte themeluar ne 2003 si kompani e rregjistruar sipas ligjeve ne fuqi dhe zoteron dizajnin dhe patentimin e emrit, logos tek Drejtoria e Patentave dhe Pronesise Intelektuale dhe Drejtoria e te Drejtave te Autorit. Infiniti Office ka gjetur dhe ka zhvilluar metodologjine per nje model te suksesshem biznesi, te standartizuar permes procedurave te caktuara te cilat bie dakord t’i ndaje me operatoret Franchise.

– Kemi investuar ne vite mbi 150.000 Euro per marketingun e markes INFINITI OFFICE dhe vazhdojme transmetimin ne shume media si KLAN, ABC NEWS, NEWS 24, REPORT TV, INTV, FAX NEWS, SHIJAK TV, Top Channel etj.

– Kemi platformen me te mire online me mbi 4000 artikuj – me 3 cmime (per pakicen, cmim preferencial per zyra dhe cmim shumice) si askush tjeter.

– Kemi konfigurim te personalizuar nga arkitekete te posacem per strukturen e dyqaneve.

– Kemi dizajne te paracaktuara te dyqaneve, katalogeve, flete-ofertave, posterave, uniformave, kartevizitave,  qeseve dhe cdo elementi tjeter qe ka te beje me imazhin.

– Kemi studion televizive te prodhimit qe perpunon cdo muaj reklama te reja televizive per nje marketing te vazhdueshem te brandit INFINITI OFFICE si dhe te ofertave per zyrat, shumicen apo klientet ditor.

– Kemi kategori unike produktesh qe nuk i gjen ne dyqane te tjera por kemi pothuajse cdo produkt qe mund te gjesh ne dyqanet e tjera.

– Kemi cmimet me te mira te blerjes dhe raportin me te mire te marzhit te fitimit qe shkon ne rreth 40 apo 45% (zakonisht eshte 30%).

– Kemi setin e plote te trajnimin per te zhvilluar shites profesioniste dhe metodologji per trajnimin edhe te agjenteve te marketingut per zyrat. Manuale procedurash dhe trobleshooting (defektesh).

– Kemi kontrata me kompanite kryesore te programeve financiare, rafteve, reklamave, pajisjeve elektronike (kompjuter, fotokopje) dhe ju japim cmimet me te mira ne Shqiperi dhe ju heqim lodhjen per te kerkuar pasi e kemi bere ne me mire ne 16 vjet.

– Kemi klientele ne cdo cep te Shqiperise qe sa here klientet kane nevoje i bashkengjiten franchaiset ose distributorit.

– Kemi 4000 artikuj ne nje vend te vetem pa patur nevoje te shperndaheni sa ne nje magazine ne tjetren dhe cmimet me te mira tek partneret e tjere importues (me diskaunt te personalizuar si pjese e grupit INFINITI).

PER KETE SHKAK

Programi i Partneritetit te INFINITI OFFICE eshte hartuar qe te kete nje orientim dhe t’i mesoje ne sa me pak kohe filialeve tona eksperiencen tone prej 2 dekadash duke mos i lene te gabojne dhe duke i mesuar si te rriten.

Ne keshillojme cdo Franchaise se sa duhet te jete investimi ne raport me qellimin e tij dhe vendin ku ndodhet.

Ne trajnojme menaxheret dhe shitesit e njesive tregtare INFINITI para se te hapen ne menyre qe te kene informacion te plote mbi produktet dhe sherbimet qe do ofrojne.

KANDIDATI IDEAL PER INFINITI OFFICE ? 

 • Te kete punuar me shitjet ose si i punesuar ose si sipermarres
 • Te kete nje investim minimal rreth 260-310 Euro m/2
 • Te kete apo te gjeje dyqane mbi 30m2-100 m2
 • Të ketë qëllim afatgjata bashkëpunimi
 • Te jetoje ai apo familjare te tij ne qytetin ku do hape filialin INFINITI
 • Kandidati nuk duhet te kete rekorde kriminale dhe te jete marre me aktivietete te paligjshme me perpara.
 • Kandidati duhet te kete nje imazh te mire publik ne zonen ku jeton.

MUNDESITE E FINANCIMIT

3 variante kryesore jane pjese e bisedes prane zyrave tona tek Qendra Tregtare Kristal Center, Komuna e Parisit – Tirane.

RRISK INVESTIMI I MINIMIZUAR

Deri sot ne nuk kemi mbyllur asnje dyqan INFINITI OFFICE. Bazuar mbi eksperiencen e INFINITI OFFICE dhe qarkullimin e madh qe ben ne rast se nje filial nuk ecen sic pritet dhe deshiron ta mbylle – grupi INFINITI mund te bleje mbrapsht pajisjet dhe mallin dhe duke e kaluar tek nje tjeter franchaise. Pra nese ke te siguruar pajisjet, arredimin dhe mallin kushdo hyn ne biznes me nje rrisk investimi te minimizuar.

ÇFARË OFRON INFINITI PËR PARTNERIN?

 • Brand i njohur dhe i mbrojtur ligjerisht
 • Produkte unike dhe nje game prej 4000 artikujsh ne nje magazine dhe web te vetem me foto e cmime.
 • Trajnim dhe eksperiencë manaxhimi per kandidatet
 • Risk investimi i minimizuar
 • Shpjegim dhe trajnim i sistemeve financiare dhe atyre te inventarit (me plamar).
 • Oferta te vazhdueshme dhe marketing online dhe televiziv
 • Zhvillim i vazhdueshëm i sherbimeve  apo produkteve
 • Mbeshtetje me ekspozitore dhe aksesore te kancelarise
 • Mbeshtetje dhe asistence per tenderat online apo zyrat me kapacitete te larta.

JE GATI!!!

Edhe ti mund te hapesh nje filial dhe te behesh distributor i INFINITI OFFICE ne qytetin apo lagjen tende.

BEHU BIZNESMEN I SUKSESSHEM !!!

Rrjeti i kancelarive me i madh ne Shqiperi, prodhues dhe distributor shumice ka hapesira per bashkepunetor ne zonat:

-Tirane ne zonat (Astir,  Dogana, Casa Italia, Kamez, Pallatet e Aviacionit, Kristal Center -me xhiro te ngritur, Fresku, Xhamlliku -me xhiro te ngritur, Gjykata e Tiranes, Rruga Kavajes, Rruga e Dibres, Treni, Rruga e Durresit, Kombinat -me xhiro te ngritur, tek Treni, Myslym Shyri -me xhiro te ngritur)

si dhe ne qytetet

Kukes,

Tropoje,

Lezhe,

Bulqize,

Elbasan,

Kruje,

Berat,

Vlore,

Kavaje,

Peqin,

Skrapar

Sarande

Durres etj

Gjithashtu presim edhe aplikim nga Kosova, Mali i Zi, Maqedonia, Serbia dhe Kroacia.

+355 69 54 82 582

1- Prane Kristal Center, 50 m majtas, Tirane
2- Komuna e Parisit, prane BKT
3- Sheshi Willson, 20 m ne drejtim te shkolles “P.N.Luarasi”
4- Ali Demi, prane Plus tek shkolla “1 Maji”
5- Xhamllik, Rruga “Hoxha Tahsim”, 30 metra nga Bar “Oslo”
6- Laprake, Rr: Lord Bajron, prane “Western Union”
7- Kombinat, perballe Reiffeisen Bank
8 – Myslym Shyri, 100 metra nga hyrja
9 – Kryeqezimi i Selites, Rr Irfan Tomini
10 – Rr: Lord Bajron – Lapraka 2
11 – Magazina: Rr: Petro Korcari prane KESH (perballe UET), shk. Vasil Shanto
12- Fabrika: Kosmac, Shkoder
13- Zyrat Qendrore: Qendra Tregtare Kristal

… si dhe ne Shkoder, Durres, Librazhd, Fier, Gjirokaster