Përshkrim

Bojra per fytyre!

Marka: Nova Color!

Ne formen e stilolapsit!

Shume praktike ne perdorim!

Hiqen lehtesisht nga lekura e femijeve tuaj nepermjet larjes me uje dhe sapun!

Rekomandohen te perdoren nga femije mbi moshen 3 vjec dhe gjithashtu 6 muaj pasi te jete hapur paketimi!

Lapustila duhet mbyllur mire ne menyre qe mos thahet!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.