Përshkrim

Baby Baby Tower!

Marka : Lisciani!

Paketimi permban : 16 forma gjeometrike, 16 butona plastik

dhe 4 kartona me forma te ndryshme!

E rekomandueshme per femije te moshes nga 1 vjec deri ne 4 vjec!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.