Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Gome Smile Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: KR971709

100.0 L

Compare
Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Pershkrimi

Gome Smile!

Marka: Keyroad!

PVC free!

Gome e bute!

Kur mbaron goma, mund te zevendesohet me nje gome tjeter!

Fshin lehtesisht lapsin nga fleta pa lene shenje dhe pa e gervishtur ate!

Cilesi e larte!

 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Gome Smile Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »