Përshkrim

Lavatrice per femije!

Loder me bateri (3 x AA)!

Loder shume argetuese!

Seti permban lavatricen dhe vareset e rrobave!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

I thjeshte ne perdorim!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.