Përshkrim

Seti: “My school”!

Marka: Lisciani!

Set impenjativ, argetues dhe edukativ i cili stimulon kreativitetin e femijes tuaj!

Kombinon nje filozofi te lirise dhe vetezhvillimin e femijes!

Seti perbehet nga puzzle kartoni me 30 forma te ndryshme!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 2 vjec!

Ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit!

Permasat: 50×70 cm!

Cilesi e larte!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.