Përshkrim

Tempera me tabaka te markes Keyroad!

Paketimi perfshin tempera ne 6 ngjyrat baze, 1 penel ngjyroses, 1 gote bosh per tu mbushur me uje qe te behet perzierja me bojrat gjate perdorimit dhe tabakaja qe ben te mundur komoditetin dhe krijon lehtesi gjate pikturimit!

Ngjyra potente!

Secila nga ngjyrat permban 25 ml!

Hiqen lehtesisht me larje nese bien ne kontakt me lekuren apo tekstilin!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.