Transporti Falas për çdo blerje me kartë
Mëso më shumë

Ne kemi magazinen qendrore prej 3000 m2 ne Bushat, Shkoder ose Showroomin ne Tirane ku ju mund te blini me shumice produktet kryesore te kancelarise.

Ne jemi prezent me shitje me shumice ne cdo qytet apo fshat te Shqiperise.

Na kontakto ne [email protected] dhe te dergojme listen e produkteve me kode, pershkrime, foto, cmime shumice, cmime pakice dhe shpjegime te tjera detajuese.

Kemi absolutisht cmimet me te mira ne Shqiperi si pasoje e lidhjes me kompanite kryesore ne bote per kete sektor.

Tek ne gjeni produktet nga: KEYROAD-de, Anycolor Toners, Pelikan, Fatih, STABILO, Paulinda, Toy Color Italy, Herlitz,  Spree, Coolkit, Foska, John Shen, Jounius, Sandisk, K&X, Junior etj.

Gjithashtu nuk mungojne as produktet e Giotto, Schneider, BM, BIC, Mapped, Primo, Staedler, Clementoni, Eagle, Instant, Casio, Rubenis etj.

Kreu Shop Shporta Llogaria
Shporta e blerjeve(0)

Nuk ka produkte në shportë. Nuk ka produkte në shportë.

Main Menu
Hello, Hyni