Na Kontaktoni

Ekipi ynë miqësor është gjithmonë këtu për të biseduar.

Pas ores 17.00
per emergjenca
+355 68 57 06 416

+355 68 57 06 416
Bisedoni me ne këtu!
Ne Whatsapp
Kliko ketu

Pas ores 17.00-21.00
per emergjenca
+355 69 68 68 598

Informacioni i Kontaktit

Showroomi Kryesor : Rruga Rrapo Hekali, Kodra Diellit
Zyrat Qendrore: Rruga Rrapo Hekali, Kodra e Diellit

Telefon

+355 69 95 93 545
+355 68 52 00 000

Formë Kontakti

Mezi presim të dëgjojmë nga ju dhe
do të përpiqemi të përgjigjemi brenda ditës.

  Kreu Shop Shporta Llogaria
  Mbrapsht
  WhatsApp
  Live Chat
  Main Menu
  Shporta e blerjeve(0)

  Nuk ka produkte në shportë. Nuk ka produkte në shportë.