Përshkrim

Turtle Night Sky!
Ne Infiniti Office do te mund te gjeni ambazhur led per ne dhomen e femijeve tuaj!
Ambazhuri Led eshte ne formen e breshkes!
Drita eshte shume qetesuese dhe mund te zgjidhni 3 opsione te drites: ngjyre blu, jeshile apo ngjyra e drites naturale!
Gjithashtu, pervec ndricimit, kjo pajisje ben edhe muzike!
Ju mund te zgjidhni 4 kenge te integruara per nxitjen e gjumit!
Ju nuk keni nevoje te shkoni per t’a fikur ambazhurin led, pasi ajo fiket automatikisht pas 50 minutave!
Punon me bateri!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.