Përshkrim

Madhësia: CR2025
Dimensionet: ø20×2.5mm
Tensioni: 3V
Kapaciteti: 150 mAh
0% kadmium dhe merkur
Paketimi: 4 pako
Teknologjia më e fundit e litiumit
Furnizimi i vazhdueshëm me energji elektrike
Fuqi afatgjatë
Besueshmëri e shkëlqyer

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.