Përshkrim

Bojra per qeramike!

E keshillueshme per t’u perdorur ne materiale qeramike ose porcelani!

Paketimi perbehet nga 6 ngjyra baze (e bardhe, e verdhe, e kuqe, blu, jeshile dhe e zeze)!

Secila nga ngjyrat ka sasine 25 ml!

Jo toksike!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.