Përshkrim

Bojra uji te markes Stabilo!

Paketimi perbehet nga 12 ngjyra!

Ngjyra potente!

Risia e ketyre bojrave eshte qe kane nje mbajtese plastike qe ndihmon per te mos humbur kapaku!

Praktike ne perdorim per femijet e kopshteve dhe te klasave fillore!

Ergonomike!

Trashesia e majes: Medium!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.