Përshkrim

Fishe AUX!

Marka: LDNIO!

Fisha e audios: 3.5 mm!

Gjatesi e fishes: 1 meter!

Te buta dhe elastike!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.