Përshkrim

Marker Whiteboard Globox
I disponueshem ne ngjyre te zeze, blu dhe te kuq
I pershtatshem per te shkruar ne tabele te bardhe
Mund te rimbushet pas perfundimit te bojes

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.