Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Gome Elastic Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: KR971314

80.0 L

Compare
Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Pershkrimi

Gome Elastic!

Marka: Keyroad!

Paketimi perfshin 2 goma!

PVC free!

E disponueshme ne disa ngjyra!

Gome e bute!

Fshin lehtesisht lapsin nga fleta pa lene shenje dhe pa e gervishtur ate!

Cilesi e larte!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Gome Elastic Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »