Përshkrim

Kalkulator Citizen CDC-80RD!

Ekrani me 1 rrjesht!

Ne ekran mund te shfaqen deri ne 8 shifra!

Auto sleep!

Funksioni i Tax dhe rrenjes katrore!

Punon me bateri ose me panel diellor!

Ngjyre e kuqe!

Me permasa: 109 mm x 25 mm x 135 mm!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.