Përshkrim

kalkulator kompakt
Ekran LC me 10 shifra
Funksionimi me diell dhe bateri
Qelizë e rrumbullakët alkaline DC 1,5 V⎓1x L1131
Ekran LC i madh, me kënd 35° 64 x 20 mm me kontrast të lartë
dizajn klasik
çelësa plastikë me formë komode
Totali i madh, zero e dyfishtë, llogaritja rrënjësore, llogaritja e përqindjes
Memorie me 3 butona
Fikja automatike pas 8 minutash
Përmasat: 86x122x20mm
Pesha: ±64g
Ngjyra: e zezë/e bardhë

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.