Përshkrim

Gjithçka që ju nevojitet për të zbuluar mrekullitë e optikës!
Vjen me një manual të ilustruar
Përmban karta dhe syze 3D, periskop, majë rrotulluese, enigmë dhe manual të ilustruar.
Prodhuar në Itali

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.