Përshkrim

Seti i tualetit per femije!

E rekomandueshme per femije mbi 18 muaj!

Ndihmon nenen dhe femijen per ta bere me te lehte procesin e te mesuarit per te shkuar ne tualet!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.