Përshkrim

Versioni: tastierë me tela me 107 çelësa ultra të sheshtë
Struktura e tastierës: QWERTZ (DE/AT)
Lartësia e çelësit: 3 mm
Lidhja: kabllo lidhëse USB 2.0; 1.5 m gjatësi kabllo
Furnizimi me energji elektrike: DC 5V – 50mA (max); Autobus USB me energji
E përputhshme me Windows, Mac dhe Linux; plug & luaj
I papërshkueshëm nga spërkatja; me rregullim praktik të lartësisë për më shumë rehati në shkrim
Qëndrueshmëria: mbi 10,000,000 shtypje tastie
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 449x157x20mm
Pesha: ±556g

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.