Përshkrim

Kapaciteti: 64 GB
Lidhës: USB 3.0 dhe USB Type-C mashkull
Shpejtësia e leximit: deri në 60 MB/s
Shpejtësia e shkrimit: deri në 15 MB/s
Zgjerimi i memories së jashtme për telefonat inteligjentë dhe tabletët me lidhje USB Type-C
Shkëmbim i thjeshtë dhe i shpejtë i të dhënave midis pajisjeve celulare ose për transferimin e të dhënave midis kompjuterit dhe smartfonit ose PC tablet
mund të përdoret gjithashtu si një memorie USB normale
Paketimi: 1 pako blister
Argjendi
strehë alumini me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme me kapele mbrojtëse
koha e arkivimit afatgjatë
I përshtatshëm për pajisjet mobile me lidhje USB Type-C
Përputhshmëri e shkëlqyer me të gjitha sistemet operative të zakonshme
Përmasat: 69.5 x 17.1 x 8.2 mm
Pesha neto: rreth 11 g

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.