Keywords:
KATEGORITE

Seti “Perfumed Soap” Lisciani

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: Lisex66896

1,990.0 L

Compare

Përshkrim

Seti “I am a genius science – Perfumed Soap”!

Marka: Lisciani!

Set kreativ, argetues dhe zhvillues i cili nxit imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!

Nepermjet ketij seti, mund te krijoni sapune te personalizuar sipas deshires tuaj!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 8-12 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Seti “Perfumed Soap” Lisciani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »