Përshkrim

3 kavanoza në formë zemre me brumë me shkëlqim dhe 3 kallëpe të ndryshme me ikonat më të bukura të Barbie. Zgjidhni ngjyrat që ju pëlqejnë më shumë dhe lironi kreativitetin tuaj.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.