Keywords:
KATEGORITE

Bexhe e forte plastike SPREE

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: 80010, 80011

50.0 L

Compare

Përshkrim

Bexhe e forte plastike e markes SPREE!

2 Lloje Bexhe: bexhe horizontale me permasa 96 * 76 mm dhe bexhe vertikale me permasa 102 * 66 mm!

Trashesia: 240 mikron!

Materiali: Plastike e forte!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bexhe e forte plastike SPREE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »