Përshkrim

Bojra uji Stabilo Trio Jumbo!

Bojra te trasha!

Paketimi perfshin 12 ngjyra!

Trashesia e bojrave extra thick ben qe te jene te pershtatshme dhe lehtesisht te perdorshme nga parashkolloret apo femijet e klasave te para!

Cilesi e larte!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.