Keywords:
KATEGORITE

Bojra uji te trasha Stabilo 12

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: ST380/12

400.0 L

Compare

Përshkrim

Bojra uji Stabilo Trio Jumbo!

Bojra te trasha!

Paketimi perfshin 12 ngjyra!

Trashesia e bojrave extra thick ben qe te jene te pershtatshme dhe lehtesisht te perdorshme nga parashkolloret apo femijet e klasave te para!

Cilesi e larte!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bojra uji te trasha Stabilo 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »