Përshkrim

Canta EST Princess eshte e dizenjuar ne nje kombinim te ngjyres se roze dhe boje qielli e embel me figuren e princeshve te Dinsey World.

Me permasa 45x35x20 cm!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.