Përshkrim

Cantat e shkolles ne modelin e Micro/Polo vijne te dizenjuara ne ngjyra te ndryshme dhe ne modele te ndryshme per nxenes te cdo moshe!

Cantat jane shume praktike dhe kane madhesi te ndryshme!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.