Përshkrim

Heqe teli Spree.

E perbere me material metalik dhe me nje pjese plastike.

E disponueshme ne ngjyre te zeze dhe blu!

Mund te heqe te gjitha llojet e telave standarte.

I pershtatshem per perdorim zyre.

 

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.