Përshkrim

Lego “Airplane”!

Marka: Lisciani!

103 pjese!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 7-12 vjec!

Loje impenjative dhe argetuese!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi e larte!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.