Përshkrim

Zbuloni çantën fantastike verore të Barbie dhe rikrijoni magjinë e lojës me rërë kinetike vezulluese! Brenda çantës do të gjeni 500 gr rërë dhe forma për të luajtur!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.