Përshkrim

12 ngjyra super te bukura dhe me pigment te larte

Plasteline pa lende toksike aspak te demshme per shendetin

Jane te buta dhe te lehta ne manovrimin dhe perdorimin e tyre , te lashme nga rrobat .

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.