Përshkrim

PUZZLE DF SUPERMAXI 24 FROZEN!

Marka: Lisciani!

Puzzle i dizenjuar me personazhin me te preferuar te vajzave te vogla Frozen!

Puzzle perbehet nga 24 copeza te vogla te cilat femijet tuaj do i bashkojne me njera-tjetren per te formuar puzzle!

Permasat: 70*50 cm!

Pasi te keni formuar puzzle, ju mund t’a ngjyrosni ate sipas deshires tuaj!

Set kreativ, zhvillues dhe impenjativ!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi italiane!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.