Përshkrim

Seti “Baby Park”!

Marka: Lisciani!

Ndihmon femijet te njohin kafshet, ngjyrat dhe format!

Seti permban nje puzzle te madh, 8 forma plastike me forma te kafsheve, nje liber me ngjyra etj!

Ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit!

E rekomandueshme per femije mbi 12 muajsh!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.