Përshkrim

Mbështetëse e paraformuar e Ergosistemit
Kapaciteti 34 lt
Përmasat 33 x 44 x 20 cm
Veçoritë
Çantë shpine me dy ndarje me PLUG USB anësore.
Xhepa
Ndarje e brendshme për tablet / PC, xhep përpara, xhepa anash në mbajtëse për shishe uji
Rripat e shpatullave Të mbushura dhe të mbuluara me pëlhurë dhe rrjetë që ajroset
Pëlhurë poliestër 100% e ricikluar, e çertifikuar “GRS”.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.