Përshkrim

Loder druri multifunksionale per femije!

Loder druri ( e punuar me dru te cilesise se larte)!

Ekologjike ( Jo lende toksike ne perberje)!

Loder zhvilluese dhe argetuese!

Ndihmon femijet te njohin ngjyrat, format, numrat dhe shkronjat!

Ndihmon femijet te identifikojne objekte te ndryshme!

E rekomandueshme per femijet mbi 36 muajsh!

Ide ideale edhe per dhurate!

 

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.