Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Makine druri Re-Assemble car

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:IMP0066

Compare
Kategoria:

Pershkrimi

Me nje sistem teknollogjik t emrekullueshem te dizejnimit , lejon  para-shkolloret te kene nje loder super edukative.  Makina me vidë do të rrisin shumë – aftësitë motorike bruto dhe të shkëlqyera përveç fuqizimit të koordinimit të syve të duarve, njohjes së ngjyrës dhe objekteve. Ajo do të angazhojë fëmijët tuaj për të paktën për 2 orë duke ju dhënë kohen tuaj te lire, aq shumë të nevojshme .. Qëllimi i lojërave të hapura me luajtje – eshte te udhezoje  mendjet e vogla në botën e imagjinatës / inovacionit. Le ta kremtojnë suksesin !! Bërë me dru natyral, e sigurt  dhe jo toksike. Konform me kërkesat më të larta të sigurisë të ASTM (amerikane) dhe EN 71 (evropiane)

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Makine druri Re-Assemble car”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »