Përshkrim

Llogaritësi me llogaritjen e taksave
Ekran LC me 12 shifra
Funksionimi me diell dhe bateri
Qelizë e rrumbullakët alkaline DC 1,5 V⎓1x L1131
Ekran LC i madh, me kënd 35° 120 x 27 mm me kontrast të lartë
dizajn modern
çelësa plastikë me formë komode
Llogaritja e tatimit, totali i përgjithshëm, zero dyfish, llogaritja e rrënjës katrore, llogaritja e përqindjes
Memorie me 3 butona
Fikja automatike pas 8 minutash
Përmasat: 126x175x31mm
Pesha: ± 170 g
Ngjyra e bardhë

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.