Fjalët kyçe:
KATEGORITE

PUZZLE DRURI NUMRAT/SHKRONJAT/KAFSHE

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:8012

 

200.0 L

Compare

Pershkrimi

Puzzlet me te kerkuara per te mesuar dhe argetuar femijet tuaj.
Do te gjeni te treja llojet e puzzle ne formen e shkronjave, numrave dhe kafsheve.
Material i gjithi i punuar me dru cilesor!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “PUZZLE DRURI NUMRAT/SHKRONJAT/KAFSHE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »