Fjalët kyçe:
KATEGORITE

TABELE MAGNETIKE NE FORME SHTEPIE JX-708/TK710

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: TR7865

 

300.0 L

Compare

Pershkrimi

Tabela magnetike ne formen e shtepise eshte nje produkt mjaft edukativ per femijet tuaj.
Do i mesoje te shkruajn shkronjat e para dhe numrat.
Ne te njejten kohe mesojne dhe ne te njejten kohe argetohen.
Produkt cilesor!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “TABELE MAGNETIKE NE FORME SHTEPIE JX-708/TK710”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »