Përshkrim

Seti “I am a genius scopri il corpo umano”!

Marka italiane Lisciani!

Set krijues dhe zhvillues me te cilin ju do te montoni skeletin e trupit te njeriut!

Ne paketim gjendet edhe manuali i perdorimit!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 6-12 vjec!

Nepermjet ketij seti femijet tuaj do te mesojne organet dhe gjymtyret e trupit te njeriut!

Ide ideale edhe per dhurate!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.