Përshkrim

Seti “Montessori – Il gioco delle famiglie – Foresta”!

Marka: Lisciani!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 3-6 vjec!

Seti perbehet nga nje pyll 3D dhe 16 kafshe te dizenjuar ne material kartoni cilesor!

Vendosni secilen kafshe ne shtepizen e tyre qe i takon ne pyll!

Loder edukative dhe argetuese!

Ndihmon femijet te njohin kafshet dhe te mesojne shume rreth tyre!

Ide ideale edhe per dhurate!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.