Përshkrim

Zbuloni magjinë e ngjyrave me zbulimin e gërvishtjeve të Barbie në dizajnin fantastik Fantasy dhe Cutie. Me stilolapsin e përfshirë, gërvishtni shtresën e sipërme të ngjyrës së zezë nga fleta dhe zbuloni ngjyrat e ndezura të ylberit me nuanca fantastike.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.