Përshkrim

Bojra Guashi!

Marka: Red Apple!

E pershtatshme per t’u perdorur ne karton, ne leter etj!

Jo toksike!

Paketimi perbehet nga 6 ngjyra baze dhe secila nga ngjyrat ka sasine 25 ml!

Keshillohet te mbahet larg fytyres, syve dhe gojes!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.