Përshkrim

Canta e make up Barbie!

Marka: Lisciani!

Pershihet: Canta e dores ne material plastik, tone me nuanca te ndryshme per syte dhe buzet dhe 2 penela per aplikimin e toneve!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Duhet shmangur kontakti i perberesve me syte!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.