Përshkrim

Cantat shpine Seven, te punuara me fibra nga polyester i paster.
Kane mbeshtetje te dyfishte ergonomike dhe krahe te mbushura me sfungjer te bute ne menyre qe canta te jete me e lehte per t’u mbajtur nga femijet duke mos i shkaktuar edhe probleme me qendrimin apo shtyllen kurrizore.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.