Përshkrim

Dosje me doreze!

Formati A4!

Materiali: Plastike cilesore!

E disponueshme ne ngjyre te kuqe, blu dhe te zeze!

Doreze ergonomike!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.