Përshkrim

Dosje me 40 zarfe SPREE!

Materiali: Plastike e forte!

E disponueshme ne ngjyrat: e zeze me kuadrata, blu me kuadrata dhe e kuqe me kuadrata!

Formati A4!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.