Përshkrim

Fshirese tabele magnetike SPREE.

Me permasa 57×107 mm.

Trupi me perberje plastike dhe me sfungjer.

Me nje magnet te integruar per t’u ngjitur ne tabele.

 

 

 

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.