Keywords:
KATEGORITE

Gome Keyroad Nemo

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KR971317

70.0 L

Compare
Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Përshkrim

Gome Nemo!

Marka: Keyroad!

Ne paketim perfshihen 2 goma!

PVC free!

Ekologjike!

Permasat: 2.5cm*5.5cm!

Fshin lehtesisht lapsin nga fleta pa lene shenje dhe pa e gervishtur ate!

Cilesi e larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gome Keyroad Nemo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »